Bédépácké vánoce.
30.8.-1.9.2002
Tak nám končí první letošní Vánoce-svatý Recesista nám nadělil spoustu dárků, největší radost měl Dan z klacků.Včera , t.j. v sobotu nás Jirka utahal po kopcích a kotárech natolik , že jsme večer s Milanem nebyli ani schopní zůčastnit se diskotéky . Naštěstí Jirka s Petrem schopní byli a i za nás to odtančili . Jo , nesmím zapomenout - dnes , než jsme vstali , Jirka s Milanem už měli v troubě koláče , kterým říkali buchty a které byli vynikající!
Myšák

Na letošní prázdninové vánoce jsem přijel do Havlbrodu v pátek večer jenom v tričku a kratasech . Jirka už na nás(mě a Dana)čekal na nádraží a odvezl nás do Jitkova , kde začala příprava vánoc . Ráno jsme vyrazili na výlet . Po značce , která se nám díky Jirkovi občas ztratila , ale i našla . Výlet se vydařil , cesta nás vedla přes hezké vesničky s pěknými domečky . Vše vyvrcholilo návštěvou skanzenu na Veselém kopci . Alespoň to v tu chvíli tak vypadalo . Ale i návštěva Holic (myslel Hlinska v Čechách)stála za to. Pěkné město , staré s betlémem , novou kašnou ,dobrá večeře . A večer , tentokrát už v Jitkově , vánoční diskotéka . V neděli ve 3 h ráno začíná venku průtrž mračen . Dopoledne vstáváme a přemýšlíme , kam jít . Všude je mokro , tak se jedeme vykoupat do Hradce K. Včerejší rybníky ke koupání moc nelákaly , ale aqua park bude jistota . Opravdu , plaveme ve vlnách , blbneme na tobogánu a ve vířivce a po tom všem pomáháme Jirkovi s nákupem. Víkend pomalu končí , stejně jako můj příspěvek .
Petr

Petr ani neví , že nebyl v Holicích , ale v Hlinsku v Čechách . Také zapoměl napsat , že zatím co on v pátek spal , šel se Dan vykoupat . Chtěl poprvé zkusit , jaké to je nesmrdět .

.

A povedlo se , druhý den jsme dali Dana čuchnout Myšákovi a on řekl :Dyt vůbec nesmrdí . Také jsme v neděli v akvaparku zažili nejrychlejší cestu tobogánem .
Ale Myšák se trochu odřel a já se klepl do hlavy a tak jsme jezdili pak normálně .
Jirka

Fotky :


Že by žlutá značka?


Vedro bylo i psům.


Svalovec Myšák.


Svačinka.


Dan.


Další odpočinek.


Mlýn na Veselém kopci.Nová kašna v Hlinsku - uprostřed je socha Dana.


Rozbalení vánočních dárků.


Myšák chodící reklama na OBI.