Jitkov.
11.4.2003 - 13.4.2003
OK, píšu, jak mně s hlavní devítky ostatní diktují. Je to pravda, těšil jsem se, že si užiju první letošní širák, určitě chladný, ale určitě i dobrodružný. V pátek ráno ale celou republiku zachvátila vánice sněhu a všichni (včetně Tomše - poznámka od Marka) vyměkli. Takže veget v Jitkově, kam kromě Jirky s Milanem přibyl Tamar z Olomouce a já s Petrem z Prahy.
Večer byl poznamenán noční měsíční vycházkou k rybníku (dle mlhy se to jevilo spíš jako blata). Romantické, studené, ale přínosné. Aspoň se dobře spalo po vycházce.
V sobotu jsme jeli autem do Moravských Křižánek. Odtud na 9 skal, kde mě překvapilo, že na vrcholu výletu spočinula většina výletníků jen na pár minut. Nakonec jsme došli do Sněžné, kde jsme se přejedli v hotelovém restaurantu. Následovala cesta po a kolem silnice zpět k autu. Zvládli jsme to. Dvacítka byla naše.
Vrcholem obžérství bylo Hlinsko, kde jsme udělali pauzu na poháry v hospodě „U hliněného koníčka“. Pak už jen návrat do Jitkova.
Tomš

Tomšův popis dosavadního průběhu akce je takřka vyčerpávající, takže snad jen dodatek - Tomš se snaží uplatnit své vůdcovské ambice diktováním trasy a organizováním aktivit, ale nám to nevadí... Právě je neděle ráno - snídaně s TV a dohadováním o dalším programu: no asi jako když se 5 „tetek“ snaží na něčem dohodnout - já se raději moc nezapojuju.
Marek

Kluci Tomš a Marek nám v sobotu před spaním zahráli na kytaru. V neděli ráno se ukázalo, že Dan je hloupý pražský pes. Stále se totiž někam schovával a pak se nemohl dostat ven. Například se schoval do skříně nebo na záchod. Pak jsme jeli ke kapličce svaté Anny k léčivému pramenu. Šli jsme se pak projít, ale Tomše asi bolely nohy, tak nás zahnal brzo do auta a jelo se klasicky do číny. Paní číňanka ale Dana moc ráda neviděla. Bála se totiž o nový koberec. Pak už jsme odvezli kluky na nádraží. Zamávali Tomšovi s Petrem a počkali na odjezd Tamara, aby opravdu odjel.
Jirka


Fotky :


.


.


Klacíčkovaná.


Mytí kožichu ve sněhu.


.


Na Devíti skalách.


Tomš pozuje fotografům.


Laura vyčuchala značku.


.


.


.


Na pražský psy se šlape normálně.


.


.


.


Před hospodou ve Sněžném.


Tomš má kaliméro.


U pramene na svaté Anně.


Petr má nekonečnou kartu.


Kluci si hrajou.


Dan se marně snaží dostat na posed.


.


U kapličky.


Pro klacek se nemůže dostat.


Tomš nám ukazuje hadí jazíček.


Kluci odjíždí.