Silvestr 2005
29. 12.2005 - 1. 1. 2006

29. 12. 2005 jsme byli v Mahenově divadle na hře Škola žen. Hra se nám velice líbila. Po divadle jsem jela k Jirkovi, se kterým jsem se seznámila na zájezdě v Rusku. 30. 12. 05 ráno jsem si prohlédla jeho dům a hospodářství a pak jsme se vydali (Jirka, psi a já) k Žižkovu pomníku. Šli jsme přes pole sněhem, kde jsem zapadala často až po kolena. Hned na začátku naší vycházky jsem myslela, že to neujdu a že se budu muset vrátit. Ale pak jsme šli lesem a pak zas přes pole (ale tam už nebyl tak hluboký sníh). Dívala jsem se k Havlíčkově Borové, ale protože poletoval sníh, bylo špatně vidět. Také začalo víc mrznout. Po všech útrapách jsme konečně k pomníku přišli. Celou cestu jsme fotili, ale protože nebylo jasno, nevím, jak fotky dopadnou. Nakonec jsme přišli do Přibyslavi a odtud nás svezl autobus kus cesty a zbytek jsme došli (asi 2 km). Jsem ráda, že jsem všechno vydržela a viděla kus krásné Vysočiny.
Večer jsme jeli pro Milana do Havlíčkova Brodu. Tam jsme si zašli do čínské restaurace na večeři. Prostředí bylo příjemné, jídlo dobré a mnoho. Ani jsme ho nesnědli.
31. 12. 05 jsme se vydali údolím řeky Doubravky. Do Bílku jsme přijeli autem a pak šli kolem řeky, lesem. Sníh byl prošlapán, hezky se šlo. Potkávali jsme dost lidí, kteří byli také na vycházce. Bylo tam velice krásně, tak jsme mnoho fotili. Navštívili jsme jeskyňku, kde žil čert, rozhlednu a pak místo, kde stával hrad Sokolov. Po vyjití z údolí jsme šli asi 2 km lesem zase do Bílku.
Po návratu mi kluci připravili vířivou koupel a při tom mi zpíval můj oblíbený Vichorev. Ani se mi nechtělo z vany ven. Mezitím Milan umyl nádobí a Jirka připravil jednohubky. Potom jsme poslouchali hudbu a tancovali, hlavně Jirka. Milan si prohlížel fotky z výletů.
O půlnoci jsme jeli do Chotěboře, podívat se na ohňostroj. Ohňostroj byl velkolepý a při něm hrála hudba. Bylo tam shromážděno mnoho lidí. Zkrátka to byla krása. Na zpáteční cestě začalo pršet.
Po návratu jsme se ještě chvilku koukali na televizi a já si četla kroniku Jitkova. Už jsme byli všichni unaveni a tak jsme šli spát.
A dnes, to je 1. 1. 06 se vracím do Šitbořic. U Jirky se mi moc líbilo. Byl to hezký Silvestr a začátek roku.
Ludmila

V neděli byla Ludmila kouknout ještě k Borovskému kostelíku, ve dvě vlak z Přibyslavi. My pak ještě aquapark v Jihlavě. Pěknej Silvestr: ruskočeskorumunská diskotéka a na závěr ten ohňostroj v Chotěboři - boží.
JirkaLaura se v Heralticích jde projít.


Sára též


Les.


Studánka.


Šotek na lyžích.


Myšák.


Ludmila jede do Třebíče .


Most na Bílku.


Pod mostem.


Ludmila.

Moc dobrý rampouchy.

Nad Korytem.


Tahle zmzka je moje.


Fakt dobrá.


Sára vůbec netahá.


Koryto.


Ludmile to neklouže.


Ledový přístřešek pro vůdce BDP .


Doubravka


Ludmila se sápe na Čertův stolek.


Na lavičce u Čertova stolku vůbec zadek nestudí.


Ludmila na Čertově stolku.


Zblízka.


Ludmila v jeskyni pod Čertovým stolkem.


Čert Milan,čertice Laura.


Pohled zevnitř.


Poslední čert.

Pod Sokolohradem.


Pohled dolů.


Most na Bílku-ani jsem nevěděl ,že tam je .


Kompot z líčí


Silvestr


Sáře se nejlíp spí na táce.
Dnes zavřeno


Kostelík v Borové


Děláme že koukáme na kostel.


Ještě jedna fotka z vlaku