Rosemholm
24. - 26. února 2006

24. 2. 2006 jsme byli znovu v Mahenově divadle v Brně. Hrálo se - drama plné vášně - Rosemholm. Bylo to zvláštní představení a my se pak domlouvali, co tím chtěl autor publiku sdělit. Po představení jsme šli na večeři a pak vlakem do Tišnova a odtud do Jitkova. Bylo nás celkem pět: Vašek, Honza, Jirka, Milan a já. Druhý den jsme jeli do ZOO v Jihlavě. Byla jsem překvapena její polohou a pak množstvím zvířat. Jihlavu jsem viděla poprvé. Líbila se mi, až na to nákupní středisko na krásném náměstí.
Pak jsme šli do aquaparku. Tam jsem byla také prvně. Byla jsem tam moc ráda. Ale než jsme tam přišli, zjistilo se, že plavky mám u Jirky. Šli jsme tedy koupit druhé. V prodejně jsme jedny vzali a já se bála, že mi nebudou. Naštěstí byly.
V aquaparku mne Jirka nalákal na skluzavku. Jela jsem, jela a při výjezdu ze skluzavky jsem se uhodila do hlavy a při dopadu do vody se začala topit. Milan mi říkal, že vždycky mne jirka "naláká" na nějakou hloupost. Jirka měl totiž co dělat, aby mne vytáhl z vody. Večer jsme pak šli do kina. Bylo to něco o mladých studentech. Dalo se na to koukat.
Vašek už s náma nejel, po ZOO už odjel domů.
V neděli jsme původně chtěli jet do Prahy. Ale Jirka byl přehlasován, že by tam bylo málo času a tak jsme šli na kratší výlet a ve večerních hodinách odjeli do Brna (Honza a já).
Ještě jsem si vzpomněla, že v sobotu tady chodily maškary - byl masopust. Pila jsem se starostou Jitkova a s jeho dcerou slivovici a pak jsem měla v hlavě. Přišlo mně to až odpoledne. Maškary byly pěkné - fotila jsem je. Starosta mi udělal radost, že mi daroval kroniku Jitkova, kterou sám napsal.
Ludmila


Masopust v Jitkově.Jihlava věž.Jdem do zoo.Vaškovi to vůbec neklouže.Čerpadlo na vodu.Levhart .Vydra Ferda chytala kousky ledu .Orel.Na Marlence.Opice v pozadí.Myslím jako až za mnou.Detail opice.V zimě to moc nejede.Ovce u Ronova nad Sázavou.Ronov - hrad .Honza se klasicky opičí ve stromě .Ludmila přelízá plot .Sázava u Roštípené skály .Sněžný pes Laura .Rozhlídnu se vlevo .Pak vpravo .A nakonec to stejně radši obejdu.U Roštípené skály.Honza s Milanem jí podpírají.Ludmila brodící ,stále smějící .Honza se vztekal.Na mostě.Trať na Brod .Konec světa.Tunel před Hamrama nad Sázavou.