Přelet nad kukaččím hnízdem
19. - 21. března 2004Především děkujeme Jirkovi za výběr procházky v sobotu. Moc se nám líbila. Honza, Mirek, Dan, Kumpán, Milan, Laura, Sára

Není zač a furt mně neděkujte.
Jirka

V pátek jsme se potkali s Honzou, Mirkem a Kumpánem v Brně a šli se kouknout na vyhlídku. Honza s Mirkem předtím na vláčky. Pak jsme šli na Špilberk a Petrov a honem do Lidické ulice na psychiatrii vyzvednout MacMartyho (Milana) ze spárů zlé doktorky. Milan totiž seděl v první řadě u výdeje léku a stále somroval léky - viz náčrtek.
JirkaTakže "Přelet nad kukaččím hnízdem" v brněnském Městském divadle se mně velmi líbil, možná i proto, že jsem seděl v první řadě (i když jen přístavku) a byl jsem tak téměř uprostřed děje. Po skončení představení jsme "utíkali" na osobák do Třebíče a pak se mačkali v Kumpánově autě až do Jitkova.
Sobotní docela dost dlouhý výlet všechny utahal, ale jakmile se Honza s Mirkem osprchovali, vrátila se jim síla a souhlasili s odjezdem na večeři. Zajeli jsme do blízkého motorestu, kde z důvodu konkurenčního boje servírují nadměrné porce jídla.V neděli jsme si zahráli hru Carasone, odjeli do Brodu, kde Honza, Mirek a Dan na nádraží vystoupili (Kumpán odjel už dopoledne), já a Jirka jsme ještě zajeli do Jihlavy do aquaparku.
Milan


Honza jde koukat na dole chodící objekty.:))Pak že se Kumpán nerad fotí .:))

Petrov.Automatická myčka na nádobí Hlupáček.

Svačinka.

Zámek v Rozsochatci.

Průvodce hradu.

Nejvyšší a nejhezčí smrk okresu.

Odpočinek hlupáčků.

Odpočinek chytráčků.

Carassonne.

Danovi dává hra zabrat.

Já a mé kreslené dvojče.

Sázení vrb na BDPbažině.