Kulturně - společenský víkend
27. - 29. října 2006

V pátek jsme se sešli ve tři odpoledne v Brně. Jirka chtěl ušetřit pětikorunu za úschovu zavazadla, a tak ho vrazil Ludmile, ať se s tím tahá do večera po Brně. Takto odlehčeni jsme začli hledat tram 4, která údajně jede k bazénu, ale jezdí, podle Jirkových slov, pokaždé někudy jinudy. Bohužel. Po asi 20 min procházce Brnem jsme sice nenarazili na tram 4, ale bazén jsme našli. Krásnej, novej, čerstvě postavenej, příjemnej, prosklenej, moderní, s barem, saunou, párou. Do Milanova obchodu jsme dorazili se zpožděním, z bazénu se nám nechtělo.
Večer jsme se dál chtěli kochat krásnými těly skoro nahých chlapů a tak jsme přibrali Pavlu a šli jsme na balet. Né teda za kulturou, tý jsme se spíš báli.... Už v úvodu tančili dva krásní chlapi, protože Amór je oba zasáhl šípem! A vydrželo jim to skoro do konce představení. Libozvučné tóny v nás vydržely dlouho po představení. Ale zašli jsme do Indický restaurace a indická hudba působila jako drastická změna :-).
Mirek

V sobotu jsme šli se Sárou a Laurou okolo Jitkova. Mirek tady nikdy nebyl. Byla to velice hezká procházka lesem, kde bylo mnoho stromů krásně zabarvených. Po návratu jsme jeli do Jihlavy, do bazénu a pak do kina. Hráli český film Prachy dělaj člověka. Měla to být veselohra, ale mně to tak nepřipadalo. Při cestě nazpět jsme se zastavili v restauraci "U tří věžiček". A doma se ještě dívali na televizi.
V neděli hodně pršelo a my byli unaveni a tak se vyjelo až odpoledne. Do Slatiňan na zámek. Ten byl moc hezký a v něm mnoho obrazů koní. Za zámkem je krásný park. Chovají tam koně Przevalského. Jenomže stále pršelo a tak jsme moc z parku neviděli. Odtud jsme jeli doHradce Králové do obřího akvária. Byli jsme ve skleněném tunelu a kolem nás i nad námi plavaly ryby. Pak ještě bazén s umělými vlnami.
Ludmila