Brdy.
25.4.2003 - 27.4.2003
Já, Milan z Brna jsem vyjel ve 14 hodin autobusem do Prahy. Tam jsem potkal Jirku s Myšákem, připojil se k nám Asen a odjeli jsme do Rokycan. Protože tam už na nás žádný Býlý pes ani BDPák nečekal, vydali jsme se na cestu. Po chvíli jsme narazili na hospodu se zahrádkou, kde jsme strávili nějakou chvilku, dokud se nezačalo stmívat. Vydali jsme se cestou po červené a již za tmy našli vhodné místo k táboření. Udělali oheň, opekli salám, šli spát.
Milan

Ráno jsme došli na zámek Kozel po červené značce.

Cestou nás však přepadla banda klíšťat a vysály z Milana a Laury téměř všechnu krev. Nakonec Myšák přišel na to, že klíšťata nemaj řitní otvor, a tk když se klíšťata napila,

vyzvraceli krev Milana a Laury zpět do jejich těl i s boreliózou. Na Kozlu jsme navštívili místní cukrárnu, dali poháry, já zašel na prohlídku zámku. Kluci pak zašli na jídlo a tvrdili, že jsem se jim ztratil. No a pak už jsme šli na zříceninu hradu Lopata.

Na Lopatě toho moc nezbylo. Asen zde chtěl nocovat, ale nakonec se nechal ukevcat, aby jsme se utábořili trochu níž, protože bylo děsně zataženo a mysleli jsme si, že bude bouřka. Zapsali jsme všechny do deníku Lopaty jako BDPáky. Asen s Myšákem ani nedělali demence, takže souhlasili, že jsou BDPáci. V noci zas tak nepršelo a bouřka vůbec nebyla. Ráno jsme šli do Nezvěstic. Kde nás pustili s Laurou a pak už sedli na vlak, kvůli výluce dál na autobus, kde jedno dítě stále zvracelo a dál na vlaky až do Prahy. Cestou jsem poprvé z vlaku viděl Karlštejn. V Praze jsme ještě došli vyfotit Václavák koně s Laurou, aby kůň nelitoval, že se s takovým slavným psem a fotogenickým nefotil. Pak už jsem odjel domů.
Jirka

Fotky :


Myšák ve vlaku.


Ráno.


Pauza na hledání klíštat.


Pohár-Královna.


Opravdová královna leží pod stolem.


Hlupáček je nad stolem.


Zámek Kozel.


.


Kašna s pravými parohy.


U rybníka čekáme na Milana , který hledá mě.


Na Lopatě.


Laura má místo polštáře pod hlavou kámen.

V Nezvěsticích na nádraží..


Laury před koněm.


Já a Laura - pes před koněm.