Národní galerie v Praze.
26.8. - 28. 8 2005

V pátek se postupně sešli Vašek, Honza z Brna, Jirka z Jitkova, já (Milan), fotoaparát (za kterým se celý víkend schovával Igor), v sobotu se k nám ráno přidal Dyxy a večer pak Oslík.
V sobotu ráno jsme vyrazili do Prahy. Pod vlivem dojmů z ruských muzeí jsme se rozhodli poznat i něco z pražské galerie, konkrétně Knížákem vedený veletržní palác. Já s Jirkou jsme si zakoupili vstupenku do všech 4 hlavních pater, ostatní většinou jen kombinaci dvou - myslím 1. + 4. patro. Mně se nejvíc líbilo patro 4. s klasickými obrazy 19. století, Jirkovi a myslím že i jiným se zase líbilo umění moderní. A abych nezapomněl, někomu se nelíbilo nic.
Pak jsme odjeli do Kladna a tamního aquaparku. K lítosti některých nefungovala atrakce "spaceball", ale já jsem si krásně zaplaval a lehce zasaunoval. Ve vlaku se hlasovalo pro rychlý návrat do Jitkova, můj nápad podívat se po noční Praze neuspěl. Ale aspoň jsme stihli dobrou večeři v čínské restauraci.
Večer pak Jirka zkoušel uspořádat diskotéku, ale byli jsme dost unavení, kromě Jirky tancoval jen Dyxy (než ho do nosu asi omylem bouchl Igor, který pořád fotografoval).
Jo a celý víkend si kdo chtěl, mohl zkusit zazpívat do mikrofonu na obraz a text v televizi, neboli karaoke - DVD koupené v Rusku.

V neděli v poledne jsme se vydali na vycházku se psama, ale v prvním lesíku většinu zachvátila houbařská horečka a po naplnění igelitek jsme se museli vrátit. Už proto, že Dyxy spěchal do Jihlavy. Ale nakonec jsme do Jihlavy jeli všichni a vykoupali se v tamním aquaparku. Tam jsme se také postupně rozešli.
Pěkný, událostma nabitý víkend tak rychle uběhl. Snad bude brzy další.
Milan


Před bazénem v Havlíčkově Brodě.

Párek v rohlíku dodá sílu.

A už je tu Vašek.

.

Ještě čisté povlečení.

Sárov hlavní nádraží.

Vašek zkouší karaoke.

Já taky.

Sára se vpašovala na kůžičku.

Nekonečný příval Vaškových fotek..

Že by něco tanečního?.

Malinová dřeň.

Že by Vašek pohvizdoval?

Na nádraží.

Igor fotí pořád.

V galerii.

Galeie.

Kluci ale odešli brzo.

Pak je vedu na nádraží Praha - Bubny.

A čekáme na vlak na Kladno.

Ve vlaku.

Kladno Akvapark.Dyxy párek v rohlíku rád..

Fantova kavárna.

Ve vlaku.

V číně.

A Oslík je tu.

Další karaoke.

Oslík zpívá.

Dyxyho to chytlo nejvíc.

Pak taneček.

Lečo.

Hele další houba.

Martin přijel do Jihlavy akvaparku.

Oslík se nemůže dostat dovnitř - prostě oslík.

Kluci šli na večeři.

Bez komentáře.