Velká první jarní krádež bledulí.
23.3.2001 - 25.3.2001
Původně se tato akce jmenovala jinak, ale díky mé typické hamižnosti se jmenuje takto. Nyní už nemusíme chodit příští rok koukat na bledule do lesa na Ransko. Pár jsem jich totiž přemístil do své královské zahrady v Jitkově. No a jak vlastně akce probíhála: v pátek přijel Milan s Honzou do mého zámku v Jitkově. Upozorňuji, že byl zámek krásně uklizenej a všude voněla dezinfekce. Né jako dnes, kdy se Milan s Honzou zabydleli. Kecali jsme, snědli pár dobrot z Milanova batůžku a pak pustili Impuls, kde dobře hráli a tak jsme udělali na chvilinku diskotéku a šli spát.
Jirka

Sobotní dopoledne jsme strávili čekáním na Dyxyho. Honza se díval na televizi a Já s Jirkou jsme hráli hru na počítači. po příjezdu Dyxyho jsme vyrazili na výlet.
Milan

Výlet, výlet, výlet; 1.část byla dobrá na zotavení po nemoci, ale druhá polovina pravděpodobně způsobí opětovné zahájení nemoci. Chtělo by to vypotit na cizím těle, (ale to pravé stále nikde) .
Dyxy

Po příjezdu do Jitkova nás s Milanem přivítali Sára s Laurou a místní zajíček. Po vydatné večeři a čaji od Šípkové Růženky jsme večer završili tanečky při vonných svíčkách. Po probuzení se Jirka s Milanem zbláznili a celé dopoledne válčili u svých elektrických koní. Pak konečně přišel Dyxy a jeli na loupežné přepadení bledulí. Po krásném výletu skoro úplně utrmáceni (hlavně Jirkovými zkratkami) jsme dorazili na základnu a pak vyrazili do Hlinska na vydatnou večeři s přijatelnou obsluhou nahoře s. No a teď jedeme spokojeně domů a přemýšlíme o vhodném zaječím budíčku na pondělí. Ale Jirka se nechce profláknout a tak asi zůstanem jen při představách .
Honza

V neděli jsem k obědu upekl rohlíky a šlo se projít. Ale protože jsem měkkej, tak jsem se při začátku deště obrátil a šel domů sázet kytky. Honza mně pak spravil vodovodní kohoutek a jeli jsme na MENU pro 3 do čínské restaurace v Brodě. Menu bylo teda pro dva, ale tři jsou z něho přežraní. No a pak už byla jen další várka domácích rohlíků a spánek. No a v pondělí brzy zrána jsme se rozjeli, každý jiným autobusem do práce a Honza někam možná na Tahity, protože měl dovolenou.
Jirka

Fotky:


Bledulky a samý bledulky , no a my .


Opouštíme bledulový ráj.


Klackovaná.


Milan na posedu loví zajíce.


Zamlžené Ranská jezírka.


Jezírko stokrát jinak.


Svačinka na kládách.