Dolní Bečva
27. - 31. října 2004
1. Ahoj jsem Lukáš (Sysel). Mám tady psa, jmenuje se Teddy a přítele (Mirka). Setkali jsme se v restauraci jménem Poezie. Dali jsme si guláš ale divočák... Na chatu jsme přišli jen s Honzou, Jirka šel zkoumat zdejší mladé lidi na bazén.
2. Trošku alkoholu a fajn pokec s Jendou a pak přišel Jirka. Nějaký ten párek upečený a pak fajn pokec v chatě. Dobrej pokecík s dobrýma lidma, Wow. Ptáš se na první dojem? Odpověď: super!
Zítra mě a psa a zbytek party čeká výšlap na Radhošť. No, už se těším :o(((
Jak koukám, Teddy si velice oblíbil Jirku, čistí si o něj zuby... (Prober si to jak chceš.) (Jirka má blbé kecy, i když vůbec nic nepil. Jako jediný). Já osobně mám za sebou půl litru vodky. I´m sorry...
3. Trojka? Néé. Teď se vyjádří Mirek.
Lukáš

Co já mám napsat. Nechce se mi zítra ráno do práce odtud. Je tu fajnně. A když se zamyslím, co mě čeká zítra, tak nechci. Párky u ohně byly dobré, mám taky za sebou půl litru ginu s tonikem. Přeji zbytku party pěkné počasí zítra a příjemný pohodový výlet. A zítra nashledanou. Jo a těším se na bazén. Jo a ještě jedna poznámka pro příště, pokud se pojede pod širák, tak jedině autem nebo pod stan, jinak ne. Ale jak to vše poberu, nevím. Zatím se mějte a zítra čaues.
Mirek

Pátek
Ráno bylo krásně, záruka hezkého dne, vydali jsme se s Jiříkem a Honzinem a psem Teddym na tůru. Ze začátku jsem měl skvělou náladu, to jsem ještě netušil co nás čeká.
LukášTakže "Dolní Bečva" aneb cestovní víkend - alespoň pro mě. Ve středu jsem původně neplánovaně odjel na chatu také, ale protože lidí odjíždělo na prodloužený víkend z Brna hodně, připojovali k vlaku další vagóny a kvůli zpoždění nám s Jirkou ujel poslední vlak do Rožnova. Tak jsme z Valašského Meziříčí museli taxíkem.Na chatě Honza, v noci přibyl Maro. Ve čtvrtek dopoledne prohlídka rožnovského skanzenu a hledání restaurace. Česnečka a kančí guláš. Přijeli dva Honzovi známí. Já jsem ale odjel do Brna, abych šel v pátek do práce. Přišel jsem prý o večerní oheň, páteční výlet na Radhošť a koupání v bazénu. Z Brna jsem přijel v pátek večer do Rožnova, protože jsem ale nechtěl čekat na autobus, šel jsem pěšky - asi 6 km po dost frekventované silnici. U chaty bujará zábava i nějaký mně neznámý člověk. A taky už zde byl Dan z Jičína. Maro byl taky v pátek v práci, přijel asi o 1/2 čtvrté, ale to už jsem dávno spal. Honzovi známí ráno v sobotu odjeli, my ostatní odjeli na výlet autem - Maro nás vzal kousek od Dolní Bečvy, pak asi 7 km pěšky na hřeben, já s Jirkou odbočka k památníku "Tanečnice", ostatní spěchali do hospody, kde jsme je také nakonec našli. Já pivo nealko a topinky s česnekem, ostatní halušky, játra apod. Pak po silnici zpět k autu, dorazili jsme až po tmě. Pak rychle vzít plavky a do Rožnova na bazén. Kvalitní služby - nešetří na páře, kdo chce může do chladícího bazénku, na tobogán apod. Po bazénu motorest - velká restaurace, ale měli už jen pár hotovek. Večer ještě hra Carasone - vyhrál jsem. Ráno o hodinu míň (letní čas) a odjezd. Moc hezký víkend! Škoda že tak daleko...
Milan.
V Rožnově ve skansenu.

Tedy v pohybu.

Procházka na Radhošť byla lemována studánkami.


Kaplička č.1.


Kaplička č.2.


Zarostlá značka.


Pohled zleže při odpočinku.


Hravý Tedy.

Honzovi prašivky , které vydával za václavky.


Pustevny.
Jdem na Tanečnici.


Milan si hraje na Václava Klause.


Pak si schrupnul.


A už je vzhůru.

Maro vstal a tak má jen půl hlavy,ve skutečnosti má i druhou půlku.


Impozantní památník Tanečnice . Co znamená slovo impozantní?:)