BéDéPácký Silvestr 2000
29.12.2000 - 1.1.2001
Do Havličkova Brodu jsem dorazil v pátek ve 21,45. Na nádraží už na mě čekali

a .
Začalo hustě .
Dojsme ale
bezpečně dojeli.
Na místě už byli kromě Pavla a Petra psi
Laura
Sára
Dan
Zbytek večera strávili někteří sledováním televize, já s Jirkou jsme strávili celou noc hraním hry "Age of Empires 2"na počítači. Velmi napínavý děj s několika zvraty skončil vítěztvím Jirky krátce po šesté hodině ráno. Spát jsme tak šli až před sedmou hodinou ráno.
Milan

G1:Psi a lidé
- občas se poštěkali a porvali, někteří komunikovali vysokými hlásky občas se zaběhli. Tak podsud to bylo o psech. Lidé? Příjemná milá atmoška, jídlo střídaly procházky a naopak. Zásadní lomový Silvestr? Spíš příjemné posezení, popapání a procházení s přáteli.
Pavel

GL:Lidé a sníh
Procházky hlubokým sněhem s přáteli, co lepšího si zimě přát.
David a.Dyxy>

Bylo to fajn, škoda že už je konec. Fajn lidi, dobré prostředí, tolerantní domorodci a tamní psi.
Honza

Protože jsem tu už zase sám - pokračuji v suchém popisu akce. Navážu na Milana.
SOBOTA:
Vstáváme v 11 hodin, koukáme na Rande a Železnýho, jdeme na procházku asi na 2 hodiny. U Bídy Petr hází Danovi létající talíř a on ho společně s Laurou a Sárou rozkouše. Večer se koukáme na telku, ale dříve či později všichni odpadají únavou k spánku.
NEDĚLE:
S Milanem děláme k snídani a obědu následující MENU.
1.Špagety
2.Maso+omáčka
3.Špagety+maso+omáčka
Většina, vlastně všichni, si vybírají "3". Dokonce jim to prý i chutná. Po obědě jde Honza prohazovat místa pro auta, Petr luxovat a Pavel mýt nádobí. Přijíždí Dyxy a všichni jdou na procházku, kromě mě. Tvrdím, že zatím udělám ovocný jednohubky, ale nějak jsem se neodtrhl od televize a tak po jejich návratu je vše při starém. Přijíždí Robin s Pavlem a Radkem s námi pokecat při svíčkách - asi na hodinu. Po jejich odjezdu se už opravdu všichni dáváme do práce a vyrábíme slavnostní tabuli. Asi ve 20,00 všichni usedáme k TV a ke spoustě dobrého jídla a pití. Na Nový rok je ale v televizi program už nic moc a tak rozjíždíme trochu rychlejší diskotéku a půl čtvrté už nikdo nohama nevládne a tak jdeme spát.
PONDĚLI:
Hned po snidaniobědě zbytků od včera jdem se projít sněhovými pláněmi a lesy okolo Jitkova. Po příchodu domů ohřejeme uzený a dorážíme se zmrzlinovým hrncem. Pak už se všichni začínají balit a odjíždí do Havlíčkova Brodu s Dyxym na své vlaky.
Bylo to setkání s fajn lidmi a taky setkání 3 krásných psů. Oni sice na sebe občas vrčeli, ale BéDéPáci určitě ne :))
Jirka

Hosté musí i pracovat: Honza prohrnuje.


Sára, já, uši z Ostravy, Milan, Petr, Dan.


Petr mobilující.

Dan a já (já jsem ten člověk:))).


Zátiší : Honza s kytkou , nebo Kytka s Honzou ?

Petr luxující.

A domácí se válí , když hosté makaj .

Petr balící.